1869 - otwarto w mieście wielowyznaniową, prywatną szkołę dla chłopców Privat Familien - Vereinsschule [...]

 

1954 - pierwsi finaliści ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych (z chemii)

 

1959 - nadanie szkole imienia Juliusza Słowackiego [...]

CAŁE KALNEDARIUM »

    » Absolwenci  

 
1971

Świadectwa Dojrzałości

Wojciech BIENIA, Gabriela BANDARCZUK, Jerzy CHODACKI, Krystyna DOMAGAŁA, Iwona DURCZOK, Barbar HAMROL, Ewa HELBIN, Lidia JAKOWENKO, Andrzej JANUSZ, Ewa KEMPKA, Janina KNAB, Krystyna KORZENIEWSKA, Leszek KOWALSKI, Henryk KOZŁOWSKI, Mirosław KRZYSZKOWSKI, Ewa LIMANOWSKA, Barbara MARCINEK, Zofia MARCINEK, Jan MICZEK, Joanna OLEK, Celina OPIŁA, Zofia PASTUSZKA, Mirosława PATAN, Renata PIECZKO, Urszula PIECH, Rozalia POCZKAJ, Halina PRZYBYŁA, Maciej REMBECKI, Joanna ROCZNIAK, Anna ROSÓŁ, Barbara SEIDLER, Bożena SCHNEIDER, Andrzej SKUPIŃSKI, Andrzej STRZODA, Tomasz ŚLĘCZKOWSKI, Maria TUSZYŃSKA, Andrzej WĘGLARCZYK, Roman WILK, Katarzyna WRZEŚNIOWSKA, Aleksandra ZYSKA, Zofia WOŹNIAKIEWICZ

 
1972

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Barbara BIEŻANOWSKA, Ryszard BREGUŁA, Renata CEBULSKA, Teresa FALISZ, Ewa GABRYŚ, Andrzej GOMOLUCH, Andrzej GRELLA, Ryszard JAGODA, Justyna JASIŃSKA, Janusz KAPITOŃSKI, Krzysztof KOPIC, Rafała KROEMEKE, Aleksandra KUPCZYK, Jerzy LUBECKI, Wojciech MACHNICKI, Helena MASZAK, Barbara MISIEWICZ, Grażyna MORAWSKA, Rafał NALEPA, Elżbieta NOWAK, Grażyna PALLA, Albin PALOTA, Piotr PUSTELNIK, Monika RYBOL, Joanna RYŁ, Ruta SOWIAK, Danuta STANKIEWICZ, Ludmiła STOJOWSKA, Gabriela SZALA, Ewa SZELIGA, Zdzisław SZOJKOWITS, Katarzyna SZTĄPKA, Iwona SZYMURA, Danuta WASIEWICZ, Leon WILK

IV b

Jolanta BRYŁA, Bogumiła CHMIELEWSKA, Iwona DANEK, Gabriela DZIADEK, Barbara FIKAS, Krystyna FLAKUS, Helena GLIWICKA, Lilianna GRYCHNIK, Joanna HALSKA, Elżbieta JANUS, Danuta KABLUCZENKO, Barbara KALIŃSKA, Barbara KISIEL, Ewa KLINGER, Zofia KOZAK, Grażyna KRASIŃSKA, Maria KUBICA, Krystyna KURAK, Ewa LEŚNIAK, Helena LORENC, Łucja OŻÓG, Irena PANEK, Barbara PIECH, Halina PIESYK, Maria PIETROWSKA, Barbara PREISS, Krystyna WIERZGOŃ, Bożena WOJTAS, Maria ZACH, Ewa KREMPA

IV c

Halina BORKOWSKA, Jerzy DOBRZAŃSKI, Tomasz FIGASZEWSKI, Elżbieta GACHOWSKA, Łukasz GOWARZEWSKI, Andrzej GRZECHOREK, Grzegorz GRZYBOWSKI, Ewa HAJSKA, Andrzej KIDAWA, Teresa KOLEBSKA, Antoni KPIECZNY, Wiesław KORZONEK, Renata KRÓLIKOWSKA, Leszek KRYSZKA, Ewa LUKA, Ilona MARUSZCZYK, Andrzej MATEJA, Barbara MECHA, Jerzy MENKIS, Hanka MICHALAK, Jerzy MOSKAL, Roman OSTROWSKI, Paweł PAPROTNY, Grażyna PARTYKA, Gabriela PŁONKA, Jolanta PRÓBA, Izabela RABSZTYN, Renata RATAJCZYK, Melania SŁOTA, Danuta STENCEL

 
1973

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Danuta BARTOSZEK, Sylwia BLOK, Renata BONCZAR, Roman BRODA, Aleksandra CIESLIŃSKA, Mariusz DĄBEK, Urszula DŁUGAJ, Jerzy DOBOSZ, Anna DZIULKO, Ireneusz FELISIAK, Bogumiła GAJDA, Ilona GAZDA, Antoni GŁOWACZ, Jolanta GNIAZDOWSKA, Danuta HALAMA, Zofia JABŁOŃSKA, Stefan JAROSZEK, Elżbieta KAPITOŃSKA, Grażyna KILKA, Piotr KOCHMANIEWICZ, Zofia KONOWALSKA, Hanka KOŚMIDER, Lucjan KOZUBEK, Włodzimierz KRAMARZ, Marian KRĘŻEL, Piotr KWAŚNIOK, Grażyna MIRAŃSKA, Tadeusz MROZEK, Marek OCZKO, Marian PACZULA, Andrzej PIETRZAK, Maria PINKOSZ, Zbigniew PIOTROWSKI, Danuta POZIEMBA, Adam RABSZTYN, Andrzej SZWEDOWSKI, Jolanta SZYDLOWSKA, Iwona TEDA, Teresa USAREK, Halina WOJCIECHOWSKA, Grzegorz WOLCZYK, Andrzej GRZEGOREK, Danuta WASIEWICZ

IV b

Joanna BIAŁECKA, Ewa CAPIGA, Urszula CZECH, Hanna GĘBICZ, Barbara JELONEK, Teresa JULSKA, Danuta KASPERSKA, Barbara KLICH, Jolanta KLISZ, Ilona KOMANDER, Mirosława KOSZNIK, Małgorzata KOTNIS, Danuta KOWALIK, Barbara KOWALSKA, Jolanta KUSZKA, Ewa LASOŃCZYK, Aleksandra LEWANDOWSKA, Maria LUBECKA, Urszula ŁUKOWSKA, Antonina MAGIERA, Weronika MAŁOLEPSZY, Barbara MARTIN, Elżbieta MICHALAK, Izabela MISZ, Ewa MOLIŃSKA, Iwona NOCOŃ, Maria PIELESZ, Barbara PISULA, Danuta POPOWSKA, Wanda SIEDLECKA, Barbara SKRZYPCZYŃSKA, Bogumiła SPALTENSTEIN, Irena WALUŚ, Barbara WOJSY

IV c

Józef ALOSZKO, Tomasz BABAROWSKI, Hanna BERNAŚ, Marek BINIECKI, Ilona BLACHA, Barbara BLASZCZYK, Bożena BUCENKO, Henryk CIERPIOL, Janina GARUS, Gabriela HLIŚNIK, Anna IWANICKA, Grażyna JAKOWENKO, Romuald KAŹMIERCZAK, Tadeusz KEMPA, Cecylia KNOPP, Piotr KOCZOR, Maria KOTARBA, Tadeusz KRZEMIŃSKI, Maria KULA, Małgorzata KUŚMIERSKA, Krzysztof KUŹNIEWSKI, Izabela MACIEJEWSKA, Grażyna MUSIAŁ, Aleksander OCHMAŃSKI, Olga ROMANIK, Bożena SŁUPSKA, Andrzej SPIOLEK, Barbara STEMPIEŃ, Krystyna STRZEMPEK, Jolanta SZCZAŁUBA, Andrzej TRZEBICKI, Elżbieta TUSZYŃSKA, Joanna ŻUREK

 
1974

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Adam ADAMUS, Wanda BERNAL, Maciej BRYŁKA, Ilona BUBAŁA, Ewa CIESLIŃSKA, Ryszard DĄBKOWSKI, Jerzy DERKACZ, Romuald FOJCIK, Alicja GABRIEL, Adam GARUS, Joanna GNIEŁKA, Danuta GRABOWSKA, Joanna GRELLA, Gabriela GROBOSZ Krzysztof HASA, Eugeniusz JAROCKI, Jacek JASIŃSKI, Janusz KILKA, Ewa KORZONEK, Aniela KOWALSKA, Janina KOWALSKA, Danuta KRZENCIESA, Joanna KRZYŻ, Barbara MORAWSKA, Józef MOSKAŁA, Zygmunt NOWAK, Krystian NYCZKA, Maria PACZULA, Edward PASTERNY, Jarosław PAWLIKOWSKI, Ilona POGORZELSKA, Jolanta RUDZKA, Piotr SKUBAŁA, Danuta SULICH, Ewa WIDERA, Jolanta WITEK, Bogdan WOLNY, Marianna WOLNY, Zbigniew ZYSKA

IV b

Maria BARANEK, Henryk BŁASZAK, Małgorzata BORKOWSKA, Grzegorz BRYNIARSKI, Krystyna CHUDY, Sławomir GIBAS, Jan GIEMZA, Elżbieta GZRYBOWSKA, Joanna JANECKA, Ewa JEDLORZ, Elwira KAZIDROGA, Bogusław KOŁODZIEJ, Anna KRZYWDA, Bożena KZRYWDA, Ewa ŁACH, Bożena ŁEMPICKA, Marek ŁUCZYŃSKI, Ewa MACIELIŃSKA, Franciszek MICHALCZYK, Janusz MISIALA, Jacek NIGLUS, Halina PANCHYRZ, Anna PAWELSKA, Jerzy PIECUCH, Jerzy RUNGE, Jan SKIBA, Jerzy SOBIERAJ, Joanna SOJA, Jolanta SZARF, Ewa SZYNOL, Grzegorz ŚWIEC, Barbara ŚWIĘTEK, Aureliusz TRACZ, Barbara ULMAN, Ewelina URBAN, Barbara URSZULSKA, Teresa WICHARY, Andrzej WICHER, Urszula ZABORNIAK, Piotr ZACHLOD

IV c

Aleksandra ADAMUS, Elżbieta BURSKA, Ewa CZEPIEL, Marek GAJEWSKI, Urszula GORAUS, Teresa GOSPODAREK, Henryk IMIOŁCZYK, Ewa JAŚNIAK, Gabriela KACZMARCZYK, Marek KOWALEC, Ewa KŁUSAK, Ilona KOTAS, Krystyna KRÓLIKOWSKA, Teresa KRUPIŃSKA, Henryk LĘDZIŃSKI, Maria OCHMAŃSKA, Ewa OCZKO, Krystyna PIECHA, Mirosława PLUTA, Jolanta POŻOMNICKA, Dorota ROGOCZ, Halina ROSNOWSKA, Grzegorz SEWERYN, Krzysztof SOJKA, Andrzej STANKOWIAK, Jolanta SZYMOS, Edmund TARASZKIEWICZ, Małgorzata TARGOSZ, Irma WAŻGAUSKAS, Grażyna WICHLIŃSKA, Halina WNĘK, Danuta WOJAS

 
1975

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Andrzej BADOŃ, Ilona BALCAREK, Jacek CHADALSKI, Ewelina CHMIELORZ, Zbigniew CZEKAŃSKI, Maria DANYSZ, Małgorzata DULAT, Tadeusz GRABOWSKI, Wojciech GWARA, Krystian HOMA, Danuta KIWER, Elżbieta KOCEL, Danuta KRAWCZYK, Aleksandra MACHINIA, Joanita MALEK, Jan MANDRELA, Jerzy MANDRELA, Maria MARCOL, Adam MIKOLAJCZAK, Alina NIEDZIELSKA, Grażyna NOWACZYK, Alicja OPERHALSKA, Krystyna FANEK, Krystyna PIETRZYKOWSKA, Marek PONIECKI, Jacek ROGOŻ, Aleksander SMYKAŁA, Grzegorz SOIDA, Mirosław Krzysztof SZYMCZAK, Marcin TRZEBICKI

IV b

Marek BIELSKI, Roman FABISZ, Krystyna GIEC, Janusz GRYCNER, Jolanta GWÓŹDŹ, Ryszard HAWRYLUK, Grzegorz HENDEL, Alina HUDASZ, Jacek JANIK, Gabriela JONIK, Joanna KALUS, Ryszard KOŁODZIEJ, Janina KUBOWICZ, Dolores KULA, Sławomir KWIATKOWSKI, Ewa ŁAZOWSKA, Wojciech MAGIERA, Barbara MICHALAK, Barbara MIEMIEC, Mirosława MISSALA, Elwira NAJDYCHOR, Joanna NALEPA, Romuald PIECHA, Ryszard PIÓRKO, Piotr PLASA, Jolanta REGUCKA, Janina SIEDLACZEK, Maria SIEMEK, Adelajda SKOP, Marek STEMPIN, Krystyna STENCEL, Marek SZEWCZYK, Andrzej SZIP, Piotr SZTAJNERT, Teresa SZYDŁO, Jerzy TOMZIŃSKI

IV c

Ewa BUCHAŁA, Justyna CICHECKA, Lucyna DUDKIEWICZ, Grażyna DZIDZIKIS, Żyta DUŻY, Danuta FAŁAT, Ilona GRYCHTOŁ, Jolanta GRYCHTOŁ, Maria HAMROL, Ewa HIBNER, Barbara JANUS, Mirosław KNOP, Ewa KOWALSKA, Krzysztof KWARCIŃSKI, Elżbieta LASEK, Ewa MACIEJEWSKA, Elżbieta MATYSIK, Jolanta MNICH, Danuta MYKIETNIK, Aleksandra OLEK, Janina PAPIERNIK, Aleksander PĘKAŁA, Ewa SEWERYN, Liliana SMACZNY, Sylwia SZCZYRBA, Barbara TOMANEK, Elżbieta WCISŁO, Sylwia WEDEKIND, Bożena WIŚNIEWSKA, Barbara WLODAKIEWICZ, Danuta WOLNA, Janina ZBANIUSZEK, Bemadeta ZWIERZCHOWSKA

IV d

Henryk BASGIER, Alina BRODA, Henryk BUDNIOK, Elżbieta DRYŁA, Urszula GOŁKOWSKA, Krzysztof GORAJ, Sławomir GRODZIŃSKI, Ewa GRUSZECKA, Gabriela GRYC, Lidia JASIŃSKA, Janusz KONSTANTY, Janina KOPTOŃ, Helena KORZENIEWSKA, Elżbieta KULA, Janusz KULA, Jan KUŁAK, Iwona KURLIT, Jan KSIĄŻEK, Justyna MATEJA, Janusz MILEJSKI, Jolanta MOLENDA, Bogusław MUSIAŁ, Grażyna PAGIEŁA, Jerzy PAŁASZ, Aleksandra PANUSZ, Zbigniew PIETRZYK, Henryk PIETRZYK, Bożena PODBILSKA, Irena SKOWRONEK, Tomasz SOŁOWSKI, Elżbieta STOLARSKA, Wiktor SZYMANEK, Lucyna ŚWIRAD, Ryszard WIECZOREK, Wojciech WITOSŁAWSKI, Ilona WOJCIECHOWSKA, Lidia WOLNA, Barbara ZBROIŃSKA

IV e

Barbara ADAMEK, Aleksandra BIEGAŃSKA, Kornelia BIEGAŃSKA, Iwona BIREK, Grażyna CHĘCIŃSKA, Bożena CICHOS, Ewa DOBEK, Krystyna DUDEK, Janina FLORCZYK, Ewa GANO, Urszula GRZĄBA, Helena HENCZEL, Halina HOMBEK, Alina JAUBOWSKA, Bronisława KAWKA, Teresa KLYSEK, Jadwiga KORCZAK, Danuta KOŹLIK, Danuta KRÓLIKOWSKA, Janina KWAŚNIOK, Barbara LISIECKA, Halina MAJCHER, Grażyna MARZEC, Iwona NOWORYTA, Teresa OLESZ, Wiesława PAWŁOWSKA, Ewa POLAK, Danuta PUSTELNIK, Barbara RESPONDEK, Ewa ROBAK, Barbara ROCKA, Krystyna RYCHLICKA, Grażyna RYGOL, Elżbieta RYŁ, Teresa SERAFIN, Krystyna SPRINGER, Krystyna TOMANEK, Elżbieta WOJTYŃSKA

 
1976

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Marek BOJDA, Bernard BRÓDKA, Krzysztof BUCHAŁA, Włodzimierz CIEŚLIŃSKI, Janusz CIUPIŃSKI, Maria CUDEK, Ireneusz HENDEL, Tadeusz JASNOS, Grażyna KAJZER, Joanna KAWKA, Zdzisław KEMPKA, Danuta KLUCZEWSKA, Jolanta KOBIEROWSKA, Krzysztof KOTARA, Ilona KUBICA, Barbara LACH, Jolanta MATUSZEWSKA, Marek MICHALIK, Anna MIERZEJEWSKA, Elżbieta MROZEK, Leszek MUSAL, Barbara PACZULA, Jolanta PIETRASZEWSKA, Grażyna PIETRAWSKA, Beata ROCZEK, Elżbieta SELKA, Marek SĘKALA, Paweł SOLDROWSKI, Weronika SPIOLEK, Zbigniew STAWIAK, Leszek STRZELCZYK, Sonia SZOŁTYSIK, Aleksander WAWRZYNIAK, Maria WAWRZYNIAK, Ewelina WIERZBICKA, Krzysztof ZGRYZEK

IV b

Krzysztof BERNACKI, Ludwik BIEDOŃ, Roman Edward BREMER, Romuald CICHOŃ, Maria GAŁUSZKA, Andrzej GIERMANOWSKI, Elżbieta GODYŃ, Tadeusz GOLARZ, Jerzy GRABIEŃSKI, Jan IWA, Gabriela KOŁODZIEJ, Tadeusz KOMIN, Helena KOTERBA, Janusz LEŚNIOWSKI, Krzysztof LOREK, Alina LOMZIK, Barbara MARSZAŁEK, Bożena MARSZAŁEK, Zuzanna NIEDZIELA, Tadeusz NOWAK, Danuta PAŁĘGA, Mirosław PERLITIUS, Leszek PYRZ, Aleksandra ROJCZYK, Michał ROLEDER, Michał SIKORA, Mirosława SIOŁA, Barbara SKALBANIOK, Janina WLĘKLIK, Jolanta WIECZKO, Małgorzata WOŹNA, Joanna ZIELIŃSKA

IV c

Joanna BĄK, Andrzej BOLFORSKI, Janusz CHASZCZYŃSKI, Eugeniusz CZECH, Katarzyna CZECHOWSKA, Zdzisław CYBULSKI, Grażyna GADECKA, Maria GAŁCZYNSKA, Eugeniusz GŁADCZAK, Mirosław GROCHAL, Izabella HADKO, Aleksandra IWANICKA, Lesław KAJTEK, Marek KAJZEREK, Antoni KANTARSKI, Małgorzata KICZKA, Liliana LEWANDOWSKA, Henrieta LATKA, Jarosław NOWAK, Jerzy NOWICKI, Danuta NYSZKIEWICZ, Irena OHL, Jolanta PRZECZEK, Alina RYSZ, Irena SKORUPA, Joanna SWATKOWSKA, Czesław TOMALA, Grażyna URBAŃSKA, Iwona WIRSKA, Jadwiga WOSIANEK, Marian WOSTAL, Stefania WRÓBEL, Joanna WYCIŚLIK

IV d

Piotr ANTONOWICZ, Krzysztof BORUCKI, Renata BRYŁKA, Halina CZERNAL, Barbara DĄBROWSKA, Renata DUSZYŃSKA, Jolanta GLOWACZ, Piotr HOMA, Marek JAKÓBCZYK, Wiktoria JARZOMBEK, Krystian KANTOR, Iwona KORNASIEWICZ, Barbara KOWOLIK, Romuald KROCZEK, Roman KUKUŁA, Grażyna KULAWIK, Grażyna ŁUKASIK, Tadeusz MICHALIK, Dorota MORAWIEC, Joachim PATOŁA, Ewa PTOSZEK, Andrzej SŁOMCZYNSKI, Marzenna SZCZEPAŃSKA, Urszula SZENDZIELORZ, Brygida SZYPUŁA, Ewa YOGTMANN, Andrzej ZACZKOWSKI, Andrzej ŻUREK

IV e

Jolanta BANACHOWICZ, Maria BIERNACKA, Ewa BIJAK, Małgorzata BOGACKA, Jolanta BUJAR, Aleksandra CYL, Wanda CYRANKOWSKA, Mariola DOBROWOLSKA, Danuta DUCKA, Elżbieta GRZESIUK, Danuta JĘDRASIAK, Anna KACZMAROWSKA, Jolanta KALUS, Barbara KATRYNIOK, Barbara KEMPA, Bożena KOŁODZIEJCZYK, Józefa KOY, Elżbieta KRASKA, Renata KUBISTA, Krystyna KULESZA, Jolanta KURLANC, Danuta LAMACZ, Urszula LOKAJ, Krystyna MARCINKOWSKA, Anna PĄCIEJ, Gabriela PLISIKIEWICZ, Karin PŁOCH, Barbara RYBKA, Marlena SCIPIOR, Bożena TRETER, Elżbieta VOGT, Danuta WIŚNIEWSKA, Jolanta WITKOWSKA, Grażyna WOJNAR, Renata ZGODA, Barbara GROBORZ

 
1977

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Halina ANDRUKOWICZ, Seweryna ARTWIG, Leszek BADOŃ, Grażyna BIEŃKOWSKA, Krzysztof BONDARUK, Gabriela BREM, Grzegorz DANYSZ, Adam DUDLEJ, Jan FRANIEL, Barbara GRABECKA, Piotr HAŃCZAK, Ilona HETMAŃCZYK, Ewa HORODECKA, Eugeniusz JANKOWSKI, Barbara JANUS, Bożena KAMINSKA, Marian KNAS, Jan KOLOCH, Urszula KORCZYŃSKA, Bogusław KOZIARZ, Krystyna KUBICKA, Wiesław KUŚ, Krystian MATHIAS, Lucjan MKOŁAJCZAK, Bogumiła MONSEU, Katarzyna MYJĄ, Brygida POLOCZEK, Andrzej PRELICZ, Krystian RATAJCZYK, Wiesław RICHTER, Aniela RYBOL, Danuta SKOP, Jolanta SMOLIŃSKA, Barbara STAWIAK, Jolanta SZYMAŃSKA, Ewa ŚWITAŁA, Ewa WOJCIECHOWSKA

IV b

Elżbieta BELCZARZ, Barbara BLINDA, Jacek BŁASZCZYK, Kornelia CUPOK, Iwona CZAK, Halina DAMIAN, Izolda DREWNIOK, Krystian GANZERA, Grażyna GODZINA, Roman GRZYBOWSKI, Jerzy JONDRO, Piotr KAŃCZYK, Danuta KORECKA, Tadeusz KROKER, Piotr MACIOSZEK, Danuta MAJCHRZAK, Marian MAKSYM, Justyna MANIURA, Andrzej MOLENDA, Danuta MOSLER, Jerzy NAJDYCHOR, Joanna OBTUŁOWICZ, Jerzy OJCIEC, Ewa ORLIŃSKA, Henryk OSIECKI, Anna PACHULSKA, Barbara PŁAZA, Ryszard POKORSKI, Romuald POLEDNIA, Jacek POLOCZEK, Ilona POŚPIECH, Piotr SKROBISZ, Jolanta SZCZEPANIAK, Grażyna WESELSKA, Joachim WĘGRZYŃSKI, Jerzy WIERNIK, Józef WOŁOSZYN, Grażyna WOSZCZYNA, Marek ŻAK

IV c

Krystian BIENIA, Celina BORKOWY, Joanna CHAWIŃSKA, Elżbieta CIERPIOŁ, Jerzy CIEŚLA, Bożena CUDEK, Bogdan CZAPLA, Urszula DOBEK, Maria DRAPIEWSKA, Krzysztof FIGASZEWSKI, Ewelina GREGAREK, Jadwiga GWARA, Gabriela JAMBOR, Zuzanna JAMBOR, Grażyna JANECKA, Danuta JONIK, Maria JULSKA, Maria KAMYSZ, Janina KZIOR, Jolanta KOŁODZIEJ, Jolanta KOPIEC, Ewa KRÓL, Barbara KWIECIEŃ, Karin LEJCZYK, Barbara MOSKALA, Andrzej NOWAK, Gabriela NOWK, Jolanta PLEWA, Teresa PONEJKO, Marek ROBACZYŃSKI, Gabriela POZWOLĄ, Bożena SZOLTYSEK, Magdalena SZCZEPAŃSKA, Eliza SZWEDOWSKA, Teresa TERLECKA, Krystyna WILCZEK, Barbara WÓJCIK, Marek ZAPALA

IV d

Wiesława BARTUSEK, Anna BINKOWSKA, Blanka BŁASZCZYK, Barbara BOROWIEC, Brygida BROL, Roman CZAJA, Jolanta CZORNIK, Justyna CZYPIONKA, Weronika GORAUS, Stanisława GÓRNIK, Joanna HOFMAN, Jolanta JASKOWSKA, Jerzy KACZMARCZYK, Małgorzata KONOWALSKA, Katarzyna KORASIEWICZ, Izabela KRENSER, Andrzej KURZAWA, Elżbieta LESZCZYŃSKA, Jolanta MIELNIK, Małgorzata NOWAK, Elżbieta PACH, Krystyna PACHELSKA, Gabriela PĘKAŁA, Danuta PLUTA, Mariola PORAJ, Jolanta POREMBSKA, Adam ROBAK, Damian SKUPIŃSKI, Krzysztof STANIK, Maria STEBNICKA, Halina STĘPIEŃ, Teresa SZOSTAK, Bożena SZYJKA, Joanna ŚWIRAD, Danuta ZIAJĄ, Janusz ZIELIŃSKIM

 
1978

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Hanna ADAMIAK, Piotr BANDOTA, Anna BERNACKA, Zbigniew BIEROŃSKI, Leszek BOCHENEK, Zbigniew BOCIONEK, Piotr CZAPLA, Ewa DEBURSKA, Jan GOROL, Barbara HORODECKA, Kazimierz IGNASIAK, Iwona KOSZYK, Zdzisław KRAMARZ, Krystian KUBICKI, Marek KUCHTA, Halina ŁACH, Bogdan MAJCHROWICZ, Mariola MATUSZEWSKA, Janusz MUS, Roman NIEMIEC, Ewa NIEWIARA, Barbara OLEJNIK, Bogdan PACH, Marek PAWŁOWSKI, Grzegorz PRZYBYŁ, Mariola PUCEK, Iwona PUDEŁKO, Jerzy REGUCKI, Bogdan ROKOSZ, Daniela SITKO, Gabriela SITKO, Paweł SKOP, Barbara STEUER, Adam SUCHOWSKI, Grażyna WŁODARCZYK

IV b

Janusz BEDNARSKI, Grażyna BOBER, Iwona BRASEL, Rajmund BROL, Urszula BUGIEL, Grzegorz BUJOK, Krzysztof CIBA, Antonina FRANEK, Beata GAŁUSZKA, Jadwiga ICIEK, Krzysztof JANY, Leszek JAWORSKI, Jadwiga KOTNIS, Henryk KĘDZIORA, Martyna KISIELEWICZ, Bogusława KOZAKIEWICZ, Beata KRUS, Joanna KUMIĘGA, Jolanta LABRYGA, Sonia LASAK, Joanna MACHINIA, Krystyna MALCHER, Ilona MICHALSKA, Iwona MYSIOR, Anna PAWLUS, Izabela PERKOWSKA, Grażyna PIELKA, Tomasz PIETRUSZKA, Sonia SARNES, Stefan SZCZEPANIK, Bemadetta STACHAK, Bożena SZCZEPANIAK, Ryszard SZKOTAK, Mirosław TRUCHAN, Dorota ULICKA, Bogdan ZWOLIŃSKI

IV c

Eugeniusz ADAMSKL Anita BĄK, Bogdan BEDNARSKI, Teresa BOCIANOWSKA, Dorota BOGUSZ, Bogdan SZOLTYSEK^ Ireneusz BROMKA, Benedykt DANYSZ, Marzanna FALECKA, Dariusz FUGAS, Jolanta GOGOLOK, Zbigniew GÓRNIK, Ewa GRYSZCZYK, Regina HAJDUGA, Marek KAMIEŃSKI, Andrzej KAPERA, Roman KORCZAK, Jolanta KRÓE, Wiesława LIBERKA, Marek LUDWIG, Andrzej MARIE, Elżbieta MAZURKIEWICZ, Jolanta POKORSKA, Leszek ROZIK, Gabriela RÓŻAŃSKA, Mirosława SIKORSKA, Grzegorz SITKO, Grażyna SOBANEK, Anna SOJA, Andrzej ŚWIERCZYŃSKI, Barbara TRUTWIN, Piotr WARZYNEK, Anna WAWRZYNIAK, Barbara WIŚNIEWSKA, Danuta ZEGRODNIK, Bożena ZDEBIK, Tadeusz BOŃCZYK

IV d

Bożena BARON, Ewa CHRÓSZCZ, Jadwiga CIERPIOL, Stefania CZAPNIK, Barbara CZERNOHORSKA, Urszula DEPTUCH, Jolanta DYKTA, Mirosława GUD, Grażyna GOLASOWSKA, Izabela GONINIECKA, Joanna GURDZIALEK, Krystyna HOJA, Bożena JELEŚNIAŃSKA, Gabriela KAJDA, Lilianna KANIA, Grażyna KAPŁOŃ, Bożena KASPRZYŃSKA, Barbara KUBIK, Urszula MALORNY, Irena MARSZAŁEK, Danuta MAZUR, Janina MUSIOŁ, Ewa MYRCIK, Joanna NIESLONY, Irena NOWAK, Marcelina POSOR, Halina PIEKARZ, Sonia PROKOPIUK, Hanna PTASZEK, Bożena PANEK, Joanna RUNGE, Jolanta SUCHANEK, Longina ŚNIATAŁA, Sylwia WALUŚ, Gabriela WESTER, Iwona WOJTASZEK, Bernadeta WRÓBEL

 
1979

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Liliana BALDYS, Mirosława BARTOS, Jerzy BUREK, Jerzy DATA, Maria DZIUK, Jarosław GOLUS, Lucyna HELIK, Tadeusz kapek, Jolanta KARASIŃSKA, Adam KAWA, Mariola KEMPKA, Janina KĘDZIOR, Ewa KOBIEROWSKA, Romuald KÓJ, Piotr KOLODZIECZYK, Alicja KOROTUN, Barbara KWIATKOWSKA, Barbara MICHALIK, Janusz MICHALIK, Witold OBSZYŃSKI, Jolanta PACHUCKA, Marek PANETH, Jolanta PAPROCKA, Jolanta PRASEŁEK, Janusz ROKOSZ, Grażyna SETA, Stefan SIKORA, Marek SIKORSKI, Bohdan SOCHACKI, Jolanta STANIEWSKA, Ewa STAŃCZYK, Dorota SZKOTAK, Ewa SZYMAŃSKA, Adam TOMASZCZYK, Grażyna TOMCZAK, Krzysztof WILK, Marek ZAREMBA

IV b

Adrian BUJARA, Mariola DYLKA, Marek DYTKO, Joanna FOJCIK, Kornel GLOMBIK, Andrzej GRYGIEL, Teresa HADASZ, Jan JASNOS, Koryna KIDAWA, Bogdan KUŚ, Mariusz LIS, Damian LISIK, Adam LORENC, Ewa MACIEJ, Jarosław MAROSZCZUK, Marek MATUSZEK, Zuzanna MIERZWA, Mariusz MRÓZ, Halina MAJOWSKA, Violetta NIEDZIELSKA, Marek PABIAN, Anna PANEK, Andrzej PARZOCH, Brygida POLOK, Katarzyna PROCHATSCHEK, Gabriela ROTHER, Elżbieta RYCHLICKA, Waldemar SALAMON, Krzysztof SKŁADOWSKI, Urszula SKROBOL, Urszula SOIDA, Ireneusz SZOŁTYSEK, Krzysztof SZWAJNOCH, Danuta TOMCZAK, Aleksander ZIEMEK

IV c

Bogusława CHWAL, Barbara CZEKAJ, Romualda DERKOWSKA, Marek DUBNO, Piotr DUTKIEWICZ, Barbara DWORSKA, Iwona FABIAN, Ireneusz FLORIAN, Mirosław GACEK, Tomasz GMERCZYŃSKI, Marta GORAJ, Mariusz IMIOŁCZYK, Anna MAJEWSKA, Iwona MAKSYMOW, Marek MARZEC, Barbara MITAS, Danuta NAWARA, Mariusz PAPIERNIAK, Arkadiusz POTWORA, Maria PÓŁTORAK, Alina PUSTÓWKA, Barbara RUDZKA, Iwona RYCZKO, Małgorzata SIENNICKA, Urszula SIKORSKA, Lidia SKOWRONEK, Barbara SOKOŁOWSKA, Joanna STRZELECKA, Zofia ŚWIDER, Zdzisław TARASIEWICZ, Izabela TRACZ, Barbara TRAFAŁA, Barbara TROCHA, Krystyna USZOK, Tamara ZAGAJEWSKA, Roman ŻOŁNA

IV d

Zdzisław ADAMCZYK, Krzysztof BARTOSZEK, Anita BOĆKOWSKA, Waldemar BOJDOŁ, Zbigniew CIENCIAŁA, Beata CYL, Leszek FRANOSZ, Piotr GAJDZIK, Danuta GRZYBOWSKA, Adam GRZYBOWSKI, Anita JANUSZ, Krzysztof KALIŃSKI, Joanna KNOP, Jan KRZYSTECZKO, Weronika KUŁAK, Mariola KULPOK, Janina LANGER, Małgorzata LESZCZYŃSKA, Grażyna MAJSKA, Barbara MASTALERZ, Urszula MICHALIK, Robert MUCHA, Irena OSZCZĘDA, Barbara PALĘGA, Andrzej PIELOCH, Jacek PRZYBYLOWSKI, Ilona SEKIETA, Andrzej SLUPIK, Wiesława SOBIEGRAJ, Iwona STABIK, Hanna STELMASIŃSKA, Mariusz TRACZ, Ryszard TWARDOCH, Maurycy WESOŁOWSKI, Witold WOJTASZEK, Iwona WRANA, Mirosław WYRWA, Bogumiła WYWIOŁ

 
1980

Świadectwa Dojrzałości

IV a

Aleksandra BARGIEŁ, Dariusz BINIARZ, Mirosław CZERWIŃSKI, Ernest DYKTA, Ewa DZIEŻOK, Przemysław FABJAŃSKI, Sabina FLAK, Lucjan FUDALA, Ewa GAŁA, Roman GESZLECHT, Bogusław KAŁKA, Zbigniew KARP, Marek KASPRZYŃSKI, Elżbieta KOWALCZYK, Janina KUBICA, Joanna KUBOCZ, Krzysztof LIPP, Tadeusz MACIOŁA, Ireneusz MALIK, Marek OLEŚ, Wojciech PARTYKA, Andrzej PIETRUCHA, Janusz PRZEDPEŁSKI, Jakub PRZYBYLAK, Robert RYCHLICKI, Jolanta SŁUPSKA, Kornelia SOCHACZEWSKA, Elżbieta STRUG, Krzysztof SUCHOWSKI, Stanisław SUŁCZEWSKI, Grzegorz SZOLC, Piotr TATUS, Andrzej TRASKOWSKI, Alina WANDYCZ, Krzysztof WEINER, Damian WOJSYK

IV b

Elżbieta BISTUŁA, Janusz CHUDY, Barbara CUKIERDA, Marzanna CZAPCZYŃSKA, Jolanta GAMOŃ, Monika GŁAZOWSKA, Bożena GÓRECKA, Blanka IDZIK, Witold JAJSZCZOK, Iwona JORDAN, Jacek KAŹMIERCZAK, Aleksandra KIERAT, Małgorzata KOŁODZIEJ, Małgorzata KRYWULT, Jolanta KRZYSTANEK, Aleksandra KUBICA, Mirosława KWAPISZEWSKA, Mariusz LEJMAN, Jan LEWANDOWSKI, Marek MANOWSKI, Ewa MAUSHAGEN, Maria MEGA, Ewa MICHALAK, Stefan MIKOŁAJCZAK, Małgorzata MILEJSKA, Jolanta OKULIŃSKA, Tadeusz PIŁKOWSKI, Alina PYKA, Witold RZYMAN, Ewa SWOŁEK, Urszula SOWIŃSKA, Rafał SZCZEPAŃSKI, Jolanta ŚWIERCZ, Mirosława ŚWIĘTALSKA, Justyna TOPOLSKA, Ewa WIEK, Danuta WYCHOWANIEC, Danuta ZIEGLER, Krzysztof ŻYTECKI

IV c

Dariusz BĄKOWSKI, Joanna BIZACKA, Barbara BOCIONEK, Mariola BOROŃ, Dorota DĄBEK, Marek DUDZIAK, Ewa DYL, Barbara FABIAN, Bogna GABRYLEWICZ, Joanna GRABNA, Beata HOŁOCIŃSKA, Iwona JAKUBOWSKA, Jacek JEMIOŁO, Wojciech JURCZENKO, Urszula KAMYSZ, Grzegorz KARNABAŁ, Grażyna KIEŁKOWSKA, Dorota KLUSEK, Anna KOTAS, Katarzyna KUBANEK, Bożena KUCIA, Grzegorz KUSZE, Waldemar LECHOWICZ, Sylwester LEPIARCZYK, Mariola NIEWĘGLOWSKA, Alina PIETRZAK, Ewa PIETRZYK, Marek PODLEŚNY, Jolanta PROCHASEK, Zbigniew PRZĄDKA, Bożena PRZYBYŁA, Izabela SPECIK, Jolanta STĘPIEŃ, Wojciech ŚWIERKOT, Ryszarda WENRER, Zbigniew WODZISŁAWSKI, Elwira ZIEGLER